5denní sebelásková výzva zdarma

napravte nejdůležitější vztah ve svém životě

zlatá korunka

 cítíte se nedoceněni a přitom byste se pro druhé „rozkrájeli“ a „rozdali“?

Někomu se až chce brečet z toho, jak se mu nedaří ve vztazích, nedostatku peněz nebo nedostatečné pozornosti. Čekáte a doufáte, že se to změní? Měříte svět a okolí podle svých měřítek? Toužíte po naplnění a pohodě?

máte občas chuť se na všechno vykašlat? dáváte a ono se nevrací? snažíte se zavděčit všem?

Snaha zavděčit se všem nefunguje. Nejste totiž čokoláda… no a ani tu nemá každý rád. Chápu vás. Je to těžké, protože jsme od mala učeni, že je normální vyhovět ostatním, aby nás měli rádi. Normální to možná je, ale zdravé už ne. Pokud pořád jenom dáváte a dáváte, aniž byste také brali, dříve nebo později vás dožene energetický dluh. V lepším případě skončíte s nemocí, která vás vyřadí z provozu na pár dní nebo týdnů. Opravdu se chcete stále točit v kruhu?

co tedy s tím?

Se vší úctou k vám – opravdu vidíte svoji sebehodnotu a umíte ji dostatečně uplatnit a „prodat“? Až svoji hodnotu uvidíte a budete respektovat sami sebe, okolí se přizpůsobí a začne to vidět stejně.

5denní sebelásková výzva vám otevře oči a podpoří vás ve změně.  Podíváte se na to, co vím bylo naděleno do vínku. Zjistíte, že jtme úžasní už tady a teď. Bez ohledu na vaše kila, barvu a počet vlasů, mládí nebo jak vypadáte po probuzení. Uvědomíte si, že nejdůležitější osoba pro vás tady a teď jste vy. Ukážu Vám, jak toho dosáhnout – abyste mohli žít v radosti a lásce.

napravte nejdůležitější vztah v životě:

vztah  k sobě!

jak to proběhne?

l

přihlas se

Jednoduše vyplň formulář. 

instrukce v e-mailu

E-mailem Ti přijdou instrukce, kde, kdy a jak se spojíme. Budeš potřebovat Facebook, abychom mohli pracovat ve skupině.

začínáme 19. 10.

První video bude k dispozici hned v 6:00

co vás čeká?

R

5 ranních láskyplných nakopnutí

každé ráno vám připomenu první důležitý krok

R

5 večerních zastavení

naučíte se dát si chvilku a zhodnotit pozitivní události dne 🙂

R

1 překvapení

ale o tom více ve výzvě, od toho je to překvapení 😉

.

co vás ještě čeká?

 

R

praktické tipy

R

sdílení

R

nová přátelství

Nina se zlatou maskou
Nina a Měsíc
Nina posílá srdíčko
Nina v tyrkysové

kdo je nina młynarczyková?

čarodějka a průvodkyně plným potenciálem

Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle. Prostě a jednoduše je učím, že aby byli šťastní, spokojení a měli hojost na všech rovních, musí táhnout zpátky k sobě.

Principy, které učím, jsem poctivě vyzkoušela na sobě. Nedávám ultimátní řešení, ale ukazuju možnosti. Na vás pak je, abyste si vybrali to, co vám sedí. Sebeláska je základní dovedností, protože ovlivňuje všechny oblasti našeho života a také to, jak s námí jednají ostatní.

Sebeláskuality e-mailem

Sebeláskuality e-mailem

Samozřejmě vás také ráda uvidím na FB stránce, ve skupině a na jiných sociálních sítích - ale mejl je mejl. Těšte se na nepravidelnou dávku sebeláskových informací, afirmací a jiných -rmací... 

Fajn. A teď mrkněte do své e-mail schránky, odběr potvrďte a těšte se :)